Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 01.12.2023, 22:58
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post


Ta drużyna nie jest słaba... Po prostu, przychodzisz do zjebanej pracy, prezes zjeb, dyrektor zjeb, kierownik zjeb, brygadzista zjeb to jak masz pracować? Wyjebane masz, prędzej czy później w takim syfie, kwasie, psycha Ci siada, nawet jeśli na początku miałeś motywacje i ambicje.
Nie wiedziałem, że przychodząc do zjebanej pracy, na koniec dniówki razem z kumplami skandujemy imię swojego szefa zjeba. Wynika z tego, że chyba podoba nam się ten szef zjeb.
Odpowiedz cytując