luke1906 napisał(a):

Zapomniałeś wymienić swoich hiszpańskich ulubieńców. Byli tak samo żałośni.
Ja pier.dolę jaka ta drużyna i ten sztab to jest chu.jowizna to się w pale nie mieści.
|
Oczywiście, że Hiszpanie też grali źle. Ale nie może inaczej być, skoro pod ręką tego trenera i tego sztabu NIKT w tej drużynie nie gra dobrze. Nikt. Wszyscy szybko się zwijają i pogarszają, nawet jeśli mają dobre wejście i na początku coś sensownego pokazują.
Chyba już nawet ślepy zobaczyłby dlaczego i gdzie tkwi problem. Ale nie Królewski.