Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 01.12.2023, 22:52
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś wymienić swoich hiszpańskich ulubieńców. Byli tak samo żałośni.

Ja pier.dolę jaka ta drużyna i ten sztab to jest chu.jowizna to się w pale nie mieści.
Oczywiście, że Hiszpanie też grali źle. Ale nie może inaczej być, skoro pod ręką tego trenera i tego sztabu NIKT w tej drużynie nie gra dobrze. Nikt. Wszyscy szybko się zwijają i pogarszają, nawet jeśli mają dobre wejście i na początku coś sensownego pokazują.

Chyba już nawet ślepy zobaczyłby dlaczego i gdzie tkwi problem. Ale nie Królewski.
Odpowiedz cytując