Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 01.12.2023, 22:51
Drozd : jeśli uważasz, że Raton to dobry bramkarz to jesteś ślepy.

Każdy widzi, że to jest pokrak level hard, tylko nie Drozd.
Drozd raz pochwalił typa na początku to będzie się tego trzymał, choćby Raton posadził kupona na środku murawy.

W tym meczu wiele rzeczy było złych, generalnie i tak szacun dla Hiszpanów, że przy takich warunkach atmosferycznych grali cokolwiek.... Pewnie się spodziewali, że zaraz wyjdzie na murawę biały niedźwiedź 90% z tych chłopów pewnie śniegu nigdy na oczy nie widziało, a co dopiero mieć jakąkolwiek praktykę jak grać w takich warunkach. Jak tylko zobaczyłem te opady to byłem pewny, że nas BBT zje prostymi środkami i w sumie wiele się nie pomyliłem.

Oczywiście, gdyby nie ręcznik w bramce to pewnie ten jeden punkcik by wpadł.

Ja się przyznam, że mimo początkowych niepowodzeń - liczyłem, że ustabilizujemy formę i uda się parę spotkań z rzędu wygrać - myliłem się. Generalnie gramy chałę. Jestem za zwolnieniem Sobolewskiego. Pod 1 warunkiem - nie może to być podmianka na Kiko Atletico, bo to jakby zmiany nie było w ogóle.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.12.2023 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując