Cyrk, kabaret, horror. 3 w 1, a wszystko dzięki Wiśle. Niesamowita paleta wrażeń.
Cytat:
|
Ja pier.dolę jaka ta drużyna i ten sztab to jest chu.jowizna to się w pale nie mieści.
|
Ta drużyna nie jest słaba... Po prostu, przychodzisz do zjebanej pracy, prezes zjeb, dyrektor zjeb, kierownik zjeb, brygadzista zjeb to jak masz pracować? Wyjebane masz, prędzej czy później w takim syfie, kwasie, psycha Ci siada, nawet jeśli na początku miałeś motywacje i ambicje.
I stąd się to bierze. Każdy kto tu zaczyna gra lepiej niż własna wersja po kilku miesiącach spędzonych w Wiśle.
Królewski powinien wypierdalać czym prędzej z Wisły.