Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 01.12.2023, 22:42
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Taaa Raton jest głównym problemem.

Sobolewski i reszta bandy, won.
Dokładnie tak. WSZYSCY popełniali koszmarne, niewyobrażalne błędy, także Duda na przykład w idiotyczny sposób robiąc aut, Sapała, Szot, Sobczak, Talar, Uryga... W głowie się nie mieści jak żenujący poziom indywidualny i całej drużyny mamy pod ręką tych trenerów.

To nie jest kwestia złej gry dwóch-trzech sprowadzonych zawodników, tylko dramatycznego jakościowo stanu szkoleniowego, który nic nie potrafi i niszczy każdego, kto z nimi pracuje. Przecież widać to jak na dłoni.

Upór Królewskiego w trzymaniu Sobolewskiego to już nie jest głupota, to jakaś chora fobia.
Ostatnio edytowane przez Markus : 01.12.2023 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując