Drozd napisał(a):

Taaa Raton jest głównym problemem.
Sobolewski i reszta bandy, won.
|
Dokładnie tak. WSZYSCY popełniali koszmarne, niewyobrażalne błędy, także Duda na przykład w idiotyczny sposób robiąc aut, Sapała, Szot, Sobczak, Talar, Uryga...

W głowie się nie mieści jak żenujący poziom indywidualny i całej drużyny mamy pod ręką tych trenerów.
To nie jest kwestia złej gry dwóch-trzech sprowadzonych zawodników, tylko dramatycznego jakościowo stanu szkoleniowego, który nic nie potrafi i niszczy każdego, kto z nimi pracuje. Przecież widać to jak na dłoni.
Upór Królewskiego w trzymaniu Sobolewskiego to już nie jest głupota, to jakaś chora fobia.