Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 01.12.2023, 22:41
Szkoda tych punktów z GKSem - one mogą nas kosztować kolejny okres przygotowawczy spędzony z Sobolewskim.

Co do meczu, to niewiele można napisać.

1. Murawa nie pozwalała na indywidualne przebłyski, więc szczególnie widać było brak jakiejkolwiek gry zespołowej.

2. Absolutnie zero schematów w ataku, te desperackie próby przepchnięcia się środkiem w końcówce meczu... litości.

3. Niestety minusem naszych piłkarzy jest potwornie słaba motoryka. Ten mecz wyglądał jakby dorośli faceci grali z 15-latkami.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując