Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 01.12.2023, 22:32
Zagraliśmy dokładnie taką samą padlinę jak z GKSem, po prostu tym razem nie udało się fartownie wygrać.

Drużynowo nie istniejemy, już nawet z ataku pozycyjnego nic nie zostało. Kłuje w oczy brak dokładności podań, brak zrozumienia, jesteśmy przewidywalni do bólu. Na chwilę obecną nasza gra wygląda jak walka o utrzymanie, a nie o baraże lub awans.

Już się nawet nie denerwuję, nie mam żadnych oczekiwań, jesteśmy po prostu w bagnie, w którym trzyma nas upór JK. Trzymając na stołku trenera Sobolewskiego, niszczy zarówno jego (po okresie w Wiśle nie znajdzie pracy nigdzie), jak i klub.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując