|
Zagraliśmy dokładnie taką samą padlinę jak z GKSem, po prostu tym razem nie udało się fartownie wygrać.
Drużynowo nie istniejemy, już nawet z ataku pozycyjnego nic nie zostało. Kłuje w oczy brak dokładności podań, brak zrozumienia, jesteśmy przewidywalni do bólu. Na chwilę obecną nasza gra wygląda jak walka o utrzymanie, a nie o baraże lub awans.
Już się nawet nie denerwuję, nie mam żadnych oczekiwań, jesteśmy po prostu w bagnie, w którym trzyma nas upór JK. Trzymając na stołku trenera Sobolewskiego, niszczy zarówno jego (po okresie w Wiśle nie znajdzie pracy nigdzie), jak i klub.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|