|
Dziś banda pajaców w koszulkach Wisełki pokazała jak głęboko ma nas kibiców w dupie. Z ogórkami z Niecieczy zagrali na stojąco, bez chęci jakiejkolwiek walki i bez ambicji. Qrwa jak tak można? Żaden zawodnik nie wykazał minimalnej chęci do gry. Szczególnie postawa Sapały Carbo Dudy Baeny i Ratona mnie wqrwiła.
Pomijam temat pseudo trenera na ławce rezerwowych.
Sobolewski bierz tych patałachów i razem WYPIERDALAĆ
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|