Jaroo1 napisał(a):

|
niestety dzisiaj boisko nie pozwoliło pokazać umiejętności i rozwinąc skrzydeł. Cóż, zła pogoda i ciężkie do gry boiska zdarzały się, zdarzają i będą zdarzać. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski i punktować w kolejnych spotkaniach.
|
Absolutnie nie poddajemy się, walczymy dalej. Pozostały nam 2 ligowe mecze i Puchar Polski. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby te spotkania wygrać.