Temat
:
17 kolejka, BBT Nieciecza - Wisła Kraków, 1 grudnia 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
30
01.12.2023, 21:30
DysoN
napisał(a):
Nie wiem jak wy ale ja juz sie przyzwyczailem do tej chujni i nawet sie nie denerwuje. Przeznaczenia nie oszukasz :|
Też to mam od jakiegoś czasu. Strzelili nam? No strzelili i ....... z tym. Weekend jak weekend.
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho