Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 01.12.2023, 21:30
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak wy ale ja juz sie przyzwyczailem do tej chujni i nawet sie nie denerwuje. Przeznaczenia nie oszukasz :|
Też to mam od jakiegoś czasu. Strzelili nam? No strzelili i ....... z tym. Weekend jak weekend.
Odpowiedz cytując