Temat
:
17 kolejka, BBT Nieciecza - Wisła Kraków, 1 grudnia 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
22
01.12.2023, 17:59
Tu moze byc 1 x lub 2. No wielkie odrycie
Obie druzyny moga przegrac ten mecz. Nie ze jakas wygra tylko jedna nie przegra.
Wszyscy nas przeczytali my nie przeczytalismy nikogo.
Czyl dalej Wisla w swoim stylu
bódyń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bódyń
Znajdź inne posty napisane przez bódyń