Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 01.12.2023, 17:43
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Co ta mada, ufery czy inne cwaniaczki zrobili w gdansku ze tak was to boli ? Strzelili jedna pokazowke z boskim Luisem , z czego nawet extraklasowe kluby sie smialy i tyle, Takie samo dziadostwo bez perspektyw jak u nas, przemiela pieniazki, wypiora i zostawia za 2-3 lata tych BRACI z lechi w skarpetkach
Tak można pisać jak jest się kompletnym ignorantem a zainteresowanie piłką ogranicza się do odpalenia raz w tygodniu darmowego strimu z meczem.W Gdańsku idzie im całkiem dobrze.Zaczęli praktycznie od podstaw i sprzątania gnoju po Mandziarze.Tworzą solidne podstawy,z końcem listopada cofnięto im chyba zakaz transferowy czyli tam też udało się ugasić pożary po poprzednim rozdaniu.Zależy im na tyle na dobrej atmosferze wokół klubu,że myślą nad wymianą Urfera na kogoś kto nie będzie budził wątpliwości.Trzeba mieć na uwadze z jakiego poziomu zaczynali.Obstawiam,że zimowe okienko może być tam dość mocne.
Odpowiedz cytując