RAPH napisał(a):

Ech, Rafał Wolski, szkoda, że ta wredna Fiorentina nie przeczytała faxu :/
Eneko z Urygą na środku obrony, zostajemy z jednym obrońcą na ławce: Wiśniewskim. Jeśli Goku by nie zagrał, wolałbym na skrzydle mimo wszystko taki zestaw: Alfaro i Villar. Bo który by nie był z pary Baena, Villar to traci bardzo dużo na lewym skrzydle.