|
Mocne 1X, w żadnym razie 2.
Wiele wskazuje na remis po typowej, ligowej kopaninie. Przy czym na trudnym boisku na pewno zdarzą się jakieś babole - ale jeżeli ktoś miałby je wykorzystać to bardziej Nieciecza, niż my.
Mocno słychać, że Moskal już dogadany z Niecieczą, więc pytanie jak ich kopacze podejdą to tego spotkania.
Pewnie wyjdzie z tego 0:0.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|