Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 30.11.2023, 23:28
Patrząc na zawodników jakich ściąga Lechia to raczej nie widzę powodów, aby mieli ich przekręcić i się zwinąć po 2-3 latach. Ewidentnie widać, że chcą promować młodych graczy ze wschodu. Planują też budowę ośrodka. Czy ściągaliby fachowców do klubu, skautingu gdyby miała to być wydmuszka na 2-3 sezony? Wątpie, raczej poszliby w prowizorkę.

My stoimy nad przepaścią, bo ja nie będzie awansu teraz to nie będzie przez kolejne długie lata. A awans teraz jest mało realny. Sam awans też wiele nie zmieni, bez kasy zaraz będzie spadek i powtórka z rozrywki. Królewski igra z ogniem.
Odpowiedz cytując