|
Patrząc na zawodników jakich ściąga Lechia to raczej nie widzę powodów, aby mieli ich przekręcić i się zwinąć po 2-3 latach. Ewidentnie widać, że chcą promować młodych graczy ze wschodu. Planują też budowę ośrodka. Czy ściągaliby fachowców do klubu, skautingu gdyby miała to być wydmuszka na 2-3 sezony? Wątpie, raczej poszliby w prowizorkę.
My stoimy nad przepaścią, bo ja nie będzie awansu teraz to nie będzie przez kolejne długie lata. A awans teraz jest mało realny. Sam awans też wiele nie zmieni, bez kasy zaraz będzie spadek i powtórka z rozrywki. Królewski igra z ogniem.
|