Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2023, 17:14
Co ta mada, ufery czy inne cwaniaczki zrobili w gdansku ze tak was to boli ? Strzelili jedna pokazowke z boskim Luisem , z czego nawet extraklasowe kluby sie smialy i tyle, Takie samo dziadostwo bez perspektyw jak u nas, przemiela pieniazki, wypiora i zostawia za 2-3 lata tych BRACI z lechi w skarpetkach
Odpowiedz cytując