Temat
:
17 kolejka, BBT Nieciecza - Wisła Kraków, 1 grudnia 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
Od: 06.2013
Offline
#
7
29.11.2023, 12:26
Łasicki czy Eneko do Urygi
Nieciecza zdobyła w ostatnich trzech meczach tylko 1 punkt. Chyba wiemy co to znaczy
Gogół za Dudę, tylko czy wtedy Sobol zostawiłby duet Carbo, Sapała?
Liczę na jakiegoś farfocla Sobczaka i 1:0 dla nas.
fansorina
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fansorina
Znajdź inne posty napisane przez fansorina