|
Nie chcę być złym prorokiem, ale w Niecieczy może być niezwykle trudna przeprawa.
Obecna forma nie napawa optymizmem.
Słaba gra obrony, dużo strat w drugiej linii, marny atak .
Nie liczmy, że ktoś znowu plecami wypracuje bramkę , lub strzelił z 13 m główką.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|