|
Tutaj celem dla Sobolewskiego i jego gwiazdorów powinno być 7 punktów i awans w Pucharze.
Ale moim zdaniem będą 2-4 punkty.
Bez względu na wszystko Królewski nie zwolni Sobolewskiego, musiałby przyznać skę do porażki.
Byłbym ogromnie zaskoczony, gdyby na wiosnę Wisłę poprowadził inny trener.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|