Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 27.11.2023, 20:04
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
170 tys na sezon oznacza, że było 20 gości (powiedzmy 18 grajków plus 2 trenerów), zarabiali 9 tys rocznie czyli 700 złotych miesięcznie. Trochę
mało nawet w 2019. A tak naprawdę jeszcze mniej bo napisałeś, że w tym były wyjazdy i sędziowie. Naprawdę za tyle gra się w 4 lidze?
A za ile chciałbyś grać w lidze, której nikt nie ogląda czyli przekłądając na nasze wykonywać pracę, która nie jest nikomu do niczego potrzebna i nikogo nie interesuje?
Odpowiedz cytując