|
@Markus
Ja Polaków oceniam wedle ich możliwości, które parę razy zdołali już w tej lidze pokazać (szkoda że większość w innych klubach niż Wisła), że Ty innych zawodników, a zwłaszcza Hiszpanów wyłącznie poprzez pryzmat swojego pochodzenia, chciejstwa i marzeń. Jesteś niepomny na błędy np Junki czy jakiegokolwiek innego hiszpanskieo zawodnika, nie traktujesz ich tak samo jak grających dla Wisły Polaków. Przeceniasz też wpływ nawet tak beznadziejnego sztabu Wisły na podstawę poszczególnych piłkarzy., szczególnie gdy nie trafiają na pustą bramkę lub gdy nie potrafią kopnąć celnie że stojącej piłki. Taka jest między nami różnica.
Dostrzeganie tego, że taki Carbo umiejętnościami wyraźnie przerasta tą ligę, oraz co to może dawać Wiśle, nie oznacza, że każdy zawodnik z kierunku hiszpańskiego przerasta te ligę. Twój problem polega na tym, że nawet jak większość z tych Hiszpanów indywidualnie umie więcej niż większość Polaków, to wcale nie gwarantuje że lepiej sobie poradzą w siermiężnej pierwszej lidze. Szczególnie jak przychodzi do strarc z potężnymi obrońcami Stali Rzeszów czy Zagłębia Sosnowiec. Ty kompletnie nie potrafisz się z tym pogodzić i wymyślasz sobie na poczekaniu różne teoryjki mające pokazać, jacy to oni są zajebisci i wybitni, a takie Sobczaki beznadziejne.
W sumie smutne.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.11.2023 o godz. 15:28.
|