serek.c2 napisał(a):

Dołącz do Socios, to się dowiesz - ja Ci się spowiadać nie muszę, bo szczerze mam już dość tłumaczenia się osobom, które nic nie robią, a do szukania spisków i oskarżania wszystkich wokół pierwsze.
Oskar odnośnie zmian wypowiedział się na zamkniętej grupie Stowarzyszenia.
|
Wydawało mi się, że zadałem normalnie pytanie. Wydaje mi się, że są sytuacje, które Socios powinno poruszać również poza swoim stowarzyszeniem. Nie powinno to wyglądać tak, że powinieneś mi odpisać w sposób profesjonalnym bo może tym przekonałbyś mnie, żebym do stowarzyszenia dołączył? Twoją odpowiedź traktuje w taki sposób, że macie swoich członków i nie bardzo jesteście zainteresowani nowymi.
Zadałem normalne pytanie, gdzie jakbyś odpowiedział może kogoś byś przekonał, ale najwidoczniej lepiej pozyskiwać nowych członków przez wstawienie logo na koszulki niż poprzez merytoryczną dyskusję.