|
@Karherop -
Ja Hiszpanów oceniam wedle ich możliwości, które parę razy zdołali już pokazać, Ty innych zawodników, a zwłaszcza Polaków wyłącznie poprzez pryzmat swojego chciejstwa i marzeń. Jesteś niepomny na błędy Sobczaka czy jakiegokolwiek innego polskiego zawodnika, nie traktujesz ich tak samo jak grających dla Wisły obcokrajowców. Marginalizujesz też wpływ beznadziejnego sztabu Wisły na podstawę całego zespołu i poszczególnych piłkarzy. Taka jest między nami różnica.
Dostrzeganie tego, że taki Carbo umiejętnościami wyraźnie przerasta tą ligę, oraz co to może dawać Wiśle, nie oznacza, że ktoś jest zakochany w kierunku hiszpańskim. Twój problem polega na tym, że większość z tych Hiszpanów umie więcej niż większość Polaków grających w pierwszej lidze, a Ty kompletnie nie potrafisz się z tym pogodzić i wymyślasz sobie na poczekaniu różne teoryjki mające pokazać, jacy to oni są strasznie słabi i nieodpowiedni, a takie Sobczaki niedoceniane.
W sumie smutne.
Ostatnio edytowane przez Markus : 27.11.2023 o godz. 13:51.
|