|
@Markus
A Ty ciagle o tym samym, "zakochany" w Hiszpanach. Ale dobra, wiem że swojego zdania nie zmienisz, ja swojego również. Mógłbyś sobie tylko darować personalne wycieczki, bo już jest jeden na forum z zespołem Aspergera który bez wycieczki osobistej nie potrafi napisać żadnego postu.
Hiszpanie o ile technicznie biją ta ligę na głowę, to sama technika tej ligi nie wygrają, tym bardziej jeśli sztab szkoleniowy im nie pomaga i tym bardziej jeśli niekoniecznie wszyscy pasują do profilu tej ligi. Dodając przy tym ciągle rotacje składu i brak kręgosłupa drużyny mamy to co mamy.
Ja doceniam Baene za gol przy 3-2, a czy Wy doceniacie asyste Sobczaka? Już niekoniecznie.
Możemy tak w nieskończoność, więc ode mnie tyle słowem zakończenia.
|