Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 27.11.2023, 13:24
@Markus

A Ty ciagle o tym samym, "zakochany" w Hiszpanach. Ale dobra, wiem że swojego zdania nie zmienisz, ja swojego również. Mógłbyś sobie tylko darować personalne wycieczki, bo już jest jeden na forum z zespołem Aspergera który bez wycieczki osobistej nie potrafi napisać żadnego postu.

Hiszpanie o ile technicznie biją ta ligę na głowę, to sama technika tej ligi nie wygrają, tym bardziej jeśli sztab szkoleniowy im nie pomaga i tym bardziej jeśli niekoniecznie wszyscy pasują do profilu tej ligi. Dodając przy tym ciągle rotacje składu i brak kręgosłupa drużyny mamy to co mamy.

Ja doceniam Baene za gol przy 3-2, a czy Wy doceniacie asyste Sobczaka? Już niekoniecznie.

Możemy tak w nieskończoność, więc ode mnie tyle słowem zakończenia.
Odpowiedz cytując