Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2574
Stary 27.11.2023, 12:58
Tak, ja szukam poklasku - Ty się dobrze czujesz? Mało mnie obchodzi kim jesteś, nie znam Cię i poznać takiego manipulanta nie bardzo mam ochotę.

Zmiany nie są dla nas korzystne, a że w Twojej główce zakiełkowała kolejna bzdura, to niestety nic na to nie poradzę.

Żałosne to są te Twoje próby dyskredytowania Stowarzyszenia anonimku.
Odpowiedz cytując