Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2573
Stary 27.11.2023, 12:51
Po pierwsze,

nie masz pojecia z kim rozmawiasz i czy cos robie dla Wisly czy nie. Radze sie wstrzymac z ocenianiem kogos, kto nie wiesz kim jest. W przeciwienstwie do ciebie nie szukam poklasku
Po drugie,
nigdzie nie napisalem o spisku. Jedynie, ze zmiany dla was korzystne, bo skonczy sie narzekanie, ze wiedzieliscie a nie zrobiliscie.
Po trzecie,
wypowiedzi na zamknietym forum... to zalosne. Brak wam odwagi aby publicznie wyrazic swoje stanowisko? Serio?



padre,

poziom rynsztoku to sobie uprawiaj w rynsztoku albo do swoich brajankow
Odpowiedz cytując