Temat: Jaro i Sobol
Wyświetl pojedynczy post
Piter00
Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 27.11.2023, 07:46
Kiedy ranne wstają zorze
To Królewski spać nie może
chodzi,kicha, smarka i prycha

Z jego rządów syf i kicha
Płaci ludziom bez pojęcia
za granie w dziadka na zajęciach
Legendarny Wisły sztab
klasę gorszy niż Hyballa szwab.
Każdy kibic widzi, że nic z tego nie będzie
a Królewski mądruje się wszędzie
Sobolewski na piłce zna się bardzo dobrze
Jak Misiek na Sarapaty bobrze.
Nasz sztab trenerski jest taki żałosny
że z Hiszpana w miesiąc zrobi kłodę sosny
Każdy jeden co tu do nas przychodzi
robi zjazd i ch*j wie o co tutaj chodzi
Dziś analiz całe szafy mamy
ale w ogóle z nich nie korzystamy
Jakby tak nie było i byśmy się ich słuchali
to byśmy się z tym dziadowskim sztabem dłużej nie je*bali.
Odpowiedz cytując