|
Forma rywali ma dość marginalne znaczenie, jeśli sami nie zaczniemy punktować przynajmniej 2 pkt/mecz
To że wszyscy będą gubić między sobą punkty z czołówki to wiadomo od pewnego czasu. Tym bardziej że szeroko pojętą czołówka to w tej chwili 11 zespołów. A jeszcze dochodzą utraty punktów z dołem tabeli, czego akurat my doświadczamy nader często...
Co kolejke mamy przynajmniej 2 mecze które przetasowuja miejsce w tabeli
Teraz było Arka - Lechia i Tychy - BBT
W kolejnej: TBB - Wisła ,Łeczna - Tychy, Lechia - Miedź
Dalej: Odra - Stal, Wisła - Łeczna, TBB - Arka
I ostatnia przed zimą: Arka - Łeczna, Motor - Lechia, Miedź - TBB
I odpoczynek do 17 lutego...
|