Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3561
Stary 26.11.2023, 21:55
Forma rywali ma dość marginalne znaczenie, jeśli sami nie zaczniemy punktować przynajmniej 2 pkt/mecz

To że wszyscy będą gubić między sobą punkty z czołówki to wiadomo od pewnego czasu. Tym bardziej że szeroko pojętą czołówka to w tej chwili 11 zespołów. A jeszcze dochodzą utraty punktów z dołem tabeli, czego akurat my doświadczamy nader często...

Co kolejke mamy przynajmniej 2 mecze które przetasowuja miejsce w tabeli

Teraz było Arka - Lechia i Tychy - BBT
W kolejnej: TBB - Wisła ,Łeczna - Tychy, Lechia - Miedź
Dalej: Odra - Stal, Wisła - Łeczna, TBB - Arka
I ostatnia przed zimą: Arka - Łeczna, Motor - Lechia, Miedź - TBB

I odpoczynek do 17 lutego...
Odpowiedz cytując