Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 26.11.2023, 20:51
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

Awans to kasa i inne możliwości. Tak. Ale czy przy nierozważnej i rozrzutnej polityce finansowej taki awans może nam się odbić czkwaką?
Nierozważną i rozrzutną politykę finansową mamy tak czy inaczej.

Jedyna różnica jest taka, że utykając w I lidze nie mamy najmniejszych szans nawet na zachowanie pozorów wobec piłkarzy, wierzycieli, komisji licencyjnych, kibiców i wszystkich innych, że jesteśmy w stanie kiedyś to spłacić.

Chłopaki z trio - nowego i starego - już się spłukali (w tym sensie, że nie mają już z czego dokładać, a nie że nie mają co do garnka włożyć). Struktury klubu nie da się już zredukować z dnia na dzień. Jedynie wizja kasy z ESA może nas podtrzymać przy życiu.

Darujmy sobie mrzonki o tym, czy w tych warunkach jesteśmy w stanie zbudować kadrę na spokojne utrzymanie w ESA. Skupmy się tylko i wyłącznie na tym, czy jesteśmy w stanie awansować do ESA.
Odpowiedz cytując