s1mone napisał(a):

|
My mamy piłkarzyki na dobrą pogodę, awans bez zmiany stylu gry - to pewne harakiri.
|
Harakiri to brak awansu i kolejny sezon w I lidze. Po prostu nie ma na to pieniędzy.
Nawet scenariusz "ŁKS", czyli sinusoida awans-spadek-awans-spadek jest dla nas lepszy niż powolne umieranie sportowo-marketingowe w I lidze w połączeniu z permanentnym strachem o to, czy przypadkiem to nie jest już ten moment, w którym trzeba zgłaszać wniosek o ogłoszenie upadłości i cotygodniowym weryfikowaniem KRZ.
Darujcie sobie zatem te wszystkie rozkminy o tym, czy mamy odpowiednią kadrę na utrzymanie w ESA, jak szybko stamtąd spadniemy i czy w ESA sprawdzi się lepiej Kowalski czy Nowak albo krakowska piłka czy laga na napastnika. To kompletnie bez znaczenia dla naszej sytuacji tu i teraz.