Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 26.11.2023, 20:29
s1mone napisał(a):Wyświetl post
My mamy piłkarzyki na dobrą pogodę, awans bez zmiany stylu gry - to pewne harakiri.
Harakiri to brak awansu i kolejny sezon w I lidze. Po prostu nie ma na to pieniędzy.

Nawet scenariusz "ŁKS", czyli sinusoida awans-spadek-awans-spadek jest dla nas lepszy niż powolne umieranie sportowo-marketingowe w I lidze w połączeniu z permanentnym strachem o to, czy przypadkiem to nie jest już ten moment, w którym trzeba zgłaszać wniosek o ogłoszenie upadłości i cotygodniowym weryfikowaniem KRZ.

Darujcie sobie zatem te wszystkie rozkminy o tym, czy mamy odpowiednią kadrę na utrzymanie w ESA, jak szybko stamtąd spadniemy i czy w ESA sprawdzi się lepiej Kowalski czy Nowak albo krakowska piłka czy laga na napastnika. To kompletnie bez znaczenia dla naszej sytuacji tu i teraz.
Odpowiedz cytując