|
Bo Fernandez u nas zarabiał za dużo na ekstraklase. Tacy jesteśmy bogaci. A ile teraz zarabiają aktualni? Nie sądze że więcej niż Żyro. Taki u nas gospodarny klimat. Doić kasę za frajer i dbać o atmosferę. Dlatego.
Wszyscy won... Sztab, menadżerka, pismaki. Rozpieprzyć ten układ wyrosły jeszcze na dojeniu Cupiała.
Ale Goku to nie żaden Hiszpan tylko chłop z Podbeskidzia. Junca to też już nie Hiszpan, pół roku w bagnie wystarczyło.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.11.2023 o godz. 19:55.
|