Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 26.11.2023, 19:53
Bo Fernandez u nas zarabiał za dużo na ekstraklase. Tacy jesteśmy bogaci. A ile teraz zarabiają aktualni? Nie sądze że więcej niż Żyro. Taki u nas gospodarny klimat. Doić kasę za frajer i dbać o atmosferę. Dlatego.

Wszyscy won... Sztab, menadżerka, pismaki. Rozpieprzyć ten układ wyrosły jeszcze na dojeniu Cupiała.

Ale Goku to nie żaden Hiszpan tylko chłop z Podbeskidzia. Junca to też już nie Hiszpan, pół roku w bagnie wystarczyło.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.11.2023 o godz. 19:55.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując