|
Przy tych patałachach na ławce trenerskiej, każdy z czasem stanie się patałachem. A to że wypieprzenie całego sztabu wydaje się mało realne, nie zmienia faktu, że jest warunkiem bezwzględnie koniecznym i bez tego nic się nie poprawi. Możesz sobie twierdzić że Hiszpanie są za słabi, a ja twierdzę, że z normalnym trenerem i dobrym treningiem spokojnie sobie poradzą.
|