Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 26.11.2023, 19:24
Przy tych patałachach na ławce trenerskiej, każdy z czasem stanie się patałachem. A to że wypieprzenie całego sztabu wydaje się mało realne, nie zmienia faktu, że jest warunkiem bezwzględnie koniecznym i bez tego nic się nie poprawi. Możesz sobie twierdzić że Hiszpanie są za słabi, a ja twierdzę, że z normalnym trenerem i dobrym treningiem spokojnie sobie poradzą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując