alkoholik napisał(a):

|
Myślenie że zmiana na ławce trenerskiej coś da to jak myślenie że jest różnica między PiS i PO
|
Jeżeli ktoś uważa, że PiS i PO to to samo to nic dziwnego, że nie rozumie co da wykopanie patałachów ze sztabu z Sobolewskim na czele i w ogóle niewiele rozumie.