Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 26.11.2023, 14:47
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Brosz nie chce. To ich dywagacje, czy faktycznie coś było? I jak nie chce, to dlaczego? Przecież mamy podobno samograj z Iberii co tylko Sobol nie wie jak ustawić. Wziołby na 1 rundę, awans i kaska wpada jak nic.

Pytam z ciekawości - ktos cos wie?
A jakbyś puścił te ostatnie 10 minut nagrania to usłyszałbyś odpowiedź

Piter00 napisał(a):Wyświetl post
Oby nigdy więcej żadnych byłych piłkarzy na stanowisku trenera.
To już nie jest "były piłkarz" tylko specjalista w awansach do e-klapy.
Więc tym razem to mogło by się udać.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując