Ogryzek napisał(a):

Brosz nie chce. To ich dywagacje, czy faktycznie coś było? I jak nie chce, to dlaczego? Przecież mamy podobno samograj z Iberii co tylko Sobol nie wie jak ustawić. Wziołby na 1 rundę, awans i kaska wpada jak nic.
Pytam z ciekawości - ktos cos wie?
|
A jakbyś puścił te ostatnie 10 minut nagrania to usłyszałbyś odpowiedź
Piter00 napisał(a):

|
Oby nigdy więcej żadnych byłych piłkarzy na stanowisku trenera.
|
To już nie jest "były piłkarz" tylko specjalista w awansach do e-klapy.
Więc tym razem to mogło by się udać.