alkoholik napisał(a):

|
Niech mi ktoś tylko wyjaśni co niby da zwolnienie Sobola przed końcem sezonu? Przyjedzie następny nie awansuje i zostanie na kilka kolejek nowego sezonu i zjeby na stadionie będą śpiewać "trzeba pożegnać" Niech Sobol zostanie do końca i jak nie awansuje to zwolnić a pewnie sam odejdzie.
|
Już raz nie awansował, a wystarczyło wygrać z Sosnowcem u siebie. Został na kilka kolejek i
czas go wreszcie nie zwolnić tylko wy.......ić. Bo to co się wczoraj działo do odpalenia sztucznych ogni to jest przerażające. Przegrywamy u siebie 20min do końca i bronimy się nie potrafiąc wyjść z połowy. Już wszyscy widzą, że jesteśmy patałachami bez pojęcia o graniu mimo że mamy najlepszy skład w lidze. Jak się piłka któremuś od pleców nie odbije, albo nie wyjdzie strzał jeden na 1000 to nie zagrażamy bramce. W obronie trzech byle jakich przeciwników rozklepuje 6 naszych jak dzieci w przedszkolu. Piszesz jak nie awansuje? Chłopie popatrz kto jest ostatni w tabeli i sprawdź jakie z nimi były wyniki. Sobolewskiego razem z resztą para trenerów należało wy.......ić po po Sosnowcu w zeszłej rundzie.
Co da zwolnienie teraz? Wszystko, bez tego patałacha i reszty będziemy grali lepiej.