alkoholik napisał(a):

|
Niech mi ktoś tylko wyjaśni co niby da zwolnienie Sobola przed końcem sezonu? Przyjedzie następny nie awansuje i zostanie na kilka kolejek nowego sezonu i zjeby na stadionie będą śpiewać "trzeba pożegnać" Niech Sobol zostanie do końca i jak nie awansuje to zwolnić a pewnie sam odejdzie.
|
Jak nie awansuje to zwolnić... Chwila, czy nie to miało się stać w poprzednim sezonie? Sobol jest tutaj blisko 2 lata, najpierw spadek, później brak awansu, teraz po prostu mizerna gra, nie dająca nadziei na nic. Na co tu czekać? Chyba że chcemy, żeby za rok był trenerem Wisły w 4 lidze?