kristos napisał(a):

Wszyscy, jednak pod jednym warunkiem:
Trenerem przestaje być Sobolewski
|
Dokładnie !!!
I nie tylko Sobolewski ale cała reszta para trenerów, którzy od lat marnują potencjał piłkarzy którzy do nas przychodzą. Od juniorów po starych wyjadaczy.