Szneka napisał(a):

|
@Markus ma rację. Załóżmy optymistyczny scenariusz- awans do ekstraklasy. Kto z obecnej kadry pretenduje do gry w niej? Hiszpanie uważam, że tak ale z Polaków? Uryga?
|
Wszyscy, jednak pod jednym warunkiem:
Trenerem przestaje być Sobolewski