|
Niech mi ktoś tylko wyjaśni co niby da zwolnienie Sobola przed końcem sezonu? Przyjedzie następny nie awansuje i zostanie na kilka kolejek nowego sezonu i zjeby na stadionie będą śpiewać "trzeba pożegnać" Niech Sobol zostanie do końca i jak nie awansuje to zwolnić a pewnie sam odejdzie.
|