Miejsce Dudy jest na ławce, jego ślamazarność i niedokładność razi po oczach, czas na Gogóła w 11-stce.
Zgadzam się z jednym z przedmowców pisanych

, że nam brakuje solidnych ligowców. W poprzednim i w tym sezonie był i jest tylko Jaroch. Sobczak jest jaki jest, ale mądrze wykorzystany będzie użyteczny.
Bez Colleya z Niecieczą, wczoraj był dramatyczny. Łasicki czy Eneko, kogo wybierze nasz mag?