|
chciałbym żeby takie mecze były szczęśliwymi przerywnikami dla takich wygranych pewnie, jednoznacznie albo przynajmniej po w miarę równym, przemyślanym występie, tak żeby miało się poczucie że to było w jakiś sposób zasłużone
niestety u nas są wyjątkami które sprawiają wrażenie, że ktoś dobrze ustawił żagle pod wiatr
|