Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 25.11.2023, 21:40
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Problem tylko jest taki, że to gówno w TV wygląda jeszcze bardziej gównianie.
Racja, ale jest przynajmniej ciepło.
I zawsze mogę przełączyć na Comedy Central. Tam profesjonaliści udają dyletantów by nas rozśmieszyć.
W przeciwieństwie do Wisły gdzie zasmucają nas dyletanci udający profesjonalistów.
Odpowiedz cytując