ciacho napisał(a):

|
Problem tylko jest taki, że to gówno w TV wygląda jeszcze bardziej gównianie.
|
Racja, ale jest przynajmniej ciepło.
I zawsze mogę przełączyć na Comedy Central. Tam profesjonaliści udają dyletantów by nas rozśmieszyć.
W przeciwieństwie do Wisły gdzie zasmucają nas dyletanci udający profesjonalistów.