Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 25.11.2023, 21:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po tym meczu w zasadzie jedyne co mnie cieszy że Sobczak udowadnia że na polską siermiężna 1 ligę nie jest tak tragicznym napastnikiem, za jakiego niektórzy go mają.

No i może plus przy Gogóle, zrobił to czego Duda nie potrafił zrobić przez 46 spotkań.
ja bym zapytal czy on wogole jest napastnikiem
Odpowiedz cytując