FraMat napisał(a):

Gówno prawda... nawet nie oglądałem tego meczu, dopiero teraz zajrzałem na stronę i skojarzyło mi się z czasami Kiko jako trenera.
No, ale rozumiem, że tobie wolno żartować z aktualnej sytuacji, ale mnie już nie bardzo
|
Ok to w sumie sorry

Sądziłem, że podjarałeś się wynikiem.
PS. Ja nie żartuje z obecnej sytuacji, nie jest mi do śmiechu od dawna.