Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 25.11.2023, 21:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Gówno prawda... nawet nie oglądałem tego meczu, dopiero teraz zajrzałem na stronę i skojarzyło mi się z czasami Kiko jako trenera.
No, ale rozumiem, że tobie wolno żartować z aktualnej sytuacji, ale mnie już nie bardzo
Ok to w sumie sorry Sądziłem, że podjarałeś się wynikiem.

PS. Ja nie żartuje z obecnej sytuacji, nie jest mi do śmiechu od dawna.

Odpowiedz cytując