Elefant napisał(a):

|
Dziękuje kibicom z C, że przez kilkazimowych meczów nie będę musiał marznąć na stadionie i oglądać na żywo to g...w wykonaniu drużyny trenera Sobolewskiego.
|
Problem tylko jest taki, że to gówno w TV wygląda jeszcze bardziej gównianie.