Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 25.11.2023, 21:20
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Dziękuje kibicom z C, że przez kilkazimowych meczów nie będę musiał marznąć na stadionie i oglądać na żywo to g...w wykonaniu drużyny trenera Sobolewskiego.
Problem tylko jest taki, że to gówno w TV wygląda jeszcze bardziej gównianie.
Odpowiedz cytując