Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 25.11.2023, 21:12
Ale przecież wygraliśmy tylko dlatego, że byliśmy dużo słabsi niż GKS. Na tyle słabsi że tamci po bramce na 2:2 rzucili się na nas całą drużyną i zapomnieli o obronie. Mieli ze dwie patelnie na 3:1.

Bazując na takim mega fuksie my liczymy na powtarzalność. Tragikomedia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując