LucjuszWielki napisał(a):

|
@FraMat: "żart" nieśmieszny, natomiast podniecony jesteś
|
Gówno prawda... nawet nie oglądałem tego meczu, dopiero teraz zajrzałem na stronę i skojarzyło mi się z czasami Kiko jako trenera.
No, ale rozumiem, że tobie wolno żartować z aktualnej sytuacji, ale mnie już nie bardzo