|
Po tym meczu w zasadzie jedyne co mnie cieszy że Sobczak udowadnia że na polską siermiężna 1 ligę nie jest tak tragicznym napastnikiem, za jakiego niektórzy go mają.
No i może plus przy Gogóle, zrobił to czego Duda nie potrafił zrobić przez 46 spotkań.
|