FraMat napisał(a):

|
dawniej się mówiło: Kiko's time
|
@FraMat: "żart" nieśmieszny, natomiast podniecony jesteś i to jest fakt, ja jestem zażenowany tym meczem.
Trzeba po prostu poskładać tych piłkarzy do kupy, Hiszpanie wiedzieliby jak grać gdyby trener cokolwiek im mówił, nawet po Angielsku.