Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 25.11.2023, 20:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
dawniej się mówiło: Kiko's time
@FraMat: "żart" nieśmieszny, natomiast podniecony jesteś i to jest fakt, ja jestem zażenowany tym meczem.

Trzeba po prostu poskładać tych piłkarzy do kupy, Hiszpanie wiedzieliby jak grać gdyby trener cokolwiek im mówił, nawet po Angielsku.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.11.2023 o godz. 21:06.

Odpowiedz cytując