|
Pan trener Sobolewski po meczu.
Dwa tygodnie ciężko pracowaliśmy nad tym schematem, że jak Sobczak odbija plecami to Goku schodzi do środka. Cieszę się, że automatyzmy zadziałały. W końcu na plecach to ja się znam.
Fartowne zwycięstwo na które zupełnie nie zasłużyliśmy.
Dziękuje kibicom z C, że przez kilkazimowych meczów nie będę musiał marznąć na stadionie i oglądać na żywo to g...w wykonaniu drużyny trenera Sobolewskiego.
|